Operator Plazmy CNC / Waterjet CNC

Operator plazmy CNC

PZM Technology poszukuje pracowników na stanowisko Operatora Plazmy CNC / Waterjet CNC. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy i kontaktu.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: obsługa wycinarki plazmy Ajan / obsługa wycinarki WaterJet zgodnie z planami produkcyjnymi, dobór narzędzi i parametrów obróbki, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem oraz kontrola wykonanych detali.

Producent maszyn przemysłowych
Tu powstaje przyszłość produkcji

Poznaj nowoczesny park maszynowy, który stale modernizujemy i rozbudowujemy.

Więcej
Co powinieneś potrafić?

  • doświadczenie jako operator plazmy CNC / waterjet CNC znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem.

Co otrzymasz?

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • możliwość przuczenia,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie.

Produkujemy dla znanych firm