Operator Maszyn CNC (tokarz CNC, frezer CNC, wytaczarz CNC)

Operator Maszyn CNC

PZM Technology poszukuje pracowników na stanowisko Operatora Maszyn CNC (tokarza CNC, frezera CNC, wytaczarza CNC). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy i kontaktu.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: wykonywanie prac na maszynie CNC (tokarskich, frezarskich, wytaczarskich - w zależności od stanowiska) na maszynach CNC zgodnie z planami produkcyjnymi, dobór narzędzi oraz parametrów skrawania, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem oraz kontrola wykonanych detali.

Producent maszyn przemysłowych
Tu powstaje przyszłość produkcji

Poznaj nowoczesny park maszynowy, który stale modernizujemy i rozbudowujemy.

Więcej
Co powinieneś potrafić?

  • poszukujemy tokarzy, frezerów oraz wytaczarzy CNC z doświadczeniem w pracy na maszynach CNC min. 3 lata,
  • znajomość rysunku technicznego oraz procesów obróbki skrawaniem,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarką, mikrometrem.

Co otrzymasz?

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Produkujemy dla znanych firm