Automatyzacja i robotyzacja

Od lat skutecznie wdrażamy systemy automatyzacji i robotyzacji w wielu przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą. Robotyzacja skupia się na dedykowanych rozwiązaniach, stosowanych przy liniach produkcyjnych i technologicznych. Roboty coraz częściej używane są do usprawniania transportu, paletyzacji, czy pakowania. Pozwala to na optymalizację działań i kosztów, zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa oraz powtarzalności produkcji.

Więcej

Mechanika i budowa maszyn

Dbamy o najwyższą precyzję produkcji. Zajmujemy się całościową produkcją maszyn, również tych nietypowych. Wykorzystujemy przy tym nowoczesne rozwiązania z zakresu mechaniki, co umożliwia naszym Klientom zwiększenie wydajności produkcyjnej oraz zapewnia bezpieczne środowisko pracy. Doświadczenie naszych pracowników, jak również nowoczesny park maszynowy, pozwalają nam na budowę maszyn o każdym stopniu skomplikowania.

Więcej

Obróbka

Od początku naszej działalności zajmujemy się obróbką mechaniczną metali. Rozwinięte procesy technologiczne pozwalają nam na produkcję elementów o każdym stopniu skomplikowania.

Technologie, którymi dysponujemy to:

 • obróbka (skrawaniem, cieplna, galwaniczna, plastyczna)
 • toczenie
 • szlifowanie
 • frezowanie
 • cięcie (mechaniczne, wodą, laserowe, plazmowe, tlenowe)
 • spawanie
 • ślusarstwo
 • gięcie
 • grawerowanie
 • walcowanie
 • lakierowanie (na mokro, proszkowe)
 • Więcej

  Projektowanie maszyn i urządzeń

  Mamy własne biuro konstrukcyjne, które realizuje: projektowanie maszyn i urządzeń prototypowych na zlecenie Klienta, projektowanie i wykonawstwo dokumentacji maszyn, urządzeń i oprzyrządowania oraz wykonywanie dokumentacji technicznej, na podstawie powierzonej koncepcji, a także tworzenie koncepcji i wizualizacji 3D. Oferujemy sprzedaż skonstruowanych przez nas projektów oraz ich kompleksową obsługę aż do implementacji.

  Więcej

  Dostosowywanie maszyn do minimalnych wymagań

  Dostosowujemy maszyny do wymagań przepisów krajowych oraz europejskich. Identyfikujemy niezgodności, analizujemy ryzyko i zgodność z normami bezpieczeństwa. Dostosowanie urządzenia może wymagać weryfikacji dokumentacji, modyfikacji oraz okresowych kontroli technicznych. Dostosowując maszyny do wymagań w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, zapewniamy także odpowiednie warunki pracy.

  Więcej

  Naprawa, modernizacja i relokacja

  Dobrze działające i stale ulepszane maszyny tworzą precyzyjny mechanizm odpowiedzialny za pracę przedsiębiorstwa produkcyjnego. Oferujemy usługi naprawy, modernizacji i relokacji maszyn. W oparciu o nasze doświadczenie, modernizujemy maszyny pod kątem funkcjonalności i bezpieczeństwa. Dbamy o to, żeby modernizacja maszyn wspomagała i rozwijała ich efektywność oraz wytrzymałość.

  W przypadku relokacji Klienci powierzają nam relokowanie kon­kretnych maszyn i linii, do innych lokalizacji, na terenie Europy i świata. Nasi specjaliści uczestniczą w szeroko złożonym procesie relokacji od początku do końca. Dbają o to, aby Klient czuł się bezpiecz­nie i na żadnym etapie nie musiał obawiać się o przebieg całego procesu.

  Więcej

  Serwis

  Wykonujemy serwisy bieżące i przeglądy okresowe maszyn i urządzeń, zapewniając naszym Klientom bezawaryjne warunki do pracy. Nasi technicy posiadają szeroką wiedzę w naprawach różnego rodzaju sprzętu. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na szybkie i trafne diagnozowanie usterek, usuwanie ich oraz, jeśli występuje taka potrzeba, dobieranie części zamiennych.

  Więcej

  Produkty

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktową.

  Więcej