Technolog

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i emisja technologii (przebieg procesu oraz parametry procesu) z uwzględnieniem wymagań jakościowych, dobrych praktyk i obowiązujących norm prawnych,
  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technologicznej, dobór odpowiednich narzędzi, parametrów strategii obróbki skrawaniem, spawania, lakierowania,
  • Określanie normy czasowej i jej weryfikacja w praktyce, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych,
  • Doskonalenie i optymalizacja oraz kontrola procesów technologicznych,
  • Wykonywanie prób produkcyjnych, walidacja procesów,
  • Wsparcie pracowników produkcji z zakresu opracowanych technologii produkcji,
  • Wprowadzanie danych dotyczących technologii wraz z normatywami czasowymi do systemu informatycznego,
  • Projektowanie i koordynacja opracowania narzędzi pomocniczych dla produkcji we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • Opracowanie technologii naprawy w przypadku braków i reklamacji, udział w analizie problemów

  • Wymagania:

    • Wykształcenie z zakresu materiałoznawstwa, obróbki mechanicznej/technologii produkcji metali/mechaniki i budowy maszyn,

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa – min. 3 lata,

    • Doświadczenie w pracy z technologią obróbki skrawaniem

    • Mile widziane doświadczenie w pracy z technologią z zakresu spawalnictwa i zabezpieczeń antykorozyjnych

    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

    • Znajomość SolidEdge / Inventor / AutoCAD

    Oferujemy:

    • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
    • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

    Produkujemy dla znanych firm
    EnglishFrenchGermanNorwegianPolishSwedish