Programista CNC

Twój zakres obowiązków:

  • Programowanie maszyn CNC - sekcja: frezarki, wytaczarki, tokarki lub sekcja: plazma, waterjet, przecinarki,
  • Prawidłowy dobór parametrów obróbki oraz narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanych operacji,
  • Nadzór nad nowymi projektami / wdrożeniami,
  • Weryfikacja i optymalizacja programów oraz kontrola ich efektywności,
  • Zapewnienie wsparcia technicznego operatorom maszyn CNC w optymalizacji procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji zleconych zadań.

  • Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty CNC – min. 3 lata,
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w projektowaniu CAD/CAM (mile widziane z wykorzystaniem oprogramowania NX),
  • Znajomość SolidEdge / Inventor / AutoCAD.

  • Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Produkujemy dla znanych firm
    EnglishFrenchGermanNorwegianPolishSwedish